Bureau Box is een allround communicatiebureau. Ons werk is eigentijds, out of the box en af en toe een beetje brutaal. Zowel online als offline is Bureau Box jouw partner voor effectieve en creatieve communicatie.

Weteringpad 100, 3762 ES Soest

info@bureaubox.nl

Volg ons op:

 
B

Box zoekt: projectmanager (3 – 5 dagen)

Ben jij een aanpakker die altijd alle touwtjes in handen houdt? En krijg jij energie van het bedenken en ontwerpen van (digitale) concepten, terwijl je tegelijkertijd aan een betere wereld werkt? Bureau Box biedt jou een toffe werkplek in hartje Utrecht!

Het bureau

Bureau Box is een creatief bureau dat digitale producten ontwerpt en ontwikkelt. Wij werken samen met opdrachtgevers aan projecten waarvan we denken dat ze onze wereld een stukje beter maken.

Dit doen we vanuit de Social Impact Factory in Utrecht. In deze innovatiehub kunnen we samenwerken aan onze verschillende projecten, met een grote diversiteit aan mensen. Dit doen we met een klein, jong en gedreven team van designers, developers, projectmanagers en strategen.

In ons werk staat design centraal. Maar ons werk gaat verder dan design. Het uitgangspunt in ons werk is altijd de sociale of maatschappelijke missie van onze opdrachtgever, in plaats van het ontwikkelen van specifieke digitale toepassingen. Of het nu om het lerarentekort in Nederland gaat, het tegengaan van kinderarbeid in India, of het verwijderen van landmijnen in Azerbeidzjan: wij benaderen het probleem waar onze opdrachtgevers voor staan vanuit een ‘design visie’.

Daarbij denken we na over organisatiegroei, impactontwikkeling, engagementoptimalisatie en merkidentiteit. Daarbij leveren we producten op als ontwikkelstrategieën, WordPress websites, apps, online campagnes en brand designs.

De job

Om ons team te versterken zijn we op zoek naar een projectmanager (HBO/WO). De taken binnen deze functie zijn divers, en variëren van project tot project. Wat je in ieder geval kan verwachten;

 • Het voeren en onderhouden van klantcontacten. Daarbij kun je het volledige traject op je nemen; van kennismaking, tot offerte, tot nazorg van onze projecten.
 • Aansturing van leden binnen onze verschillende projectteams. Daarbij kun je adequaat communiceren met designers, developers, strategen en eventuele onderaannemers.
 • Het organiseren en verzorgen van meetings en brainstorms.
 • Het organiseren, inrichten en verzorgen van research omtrent de producten die we ontwikkelen. Van kwantitatief onderzoek, tot kwalitatief – jij weet altijd de juiste methodes, tools en inzichten toe te passen.
 • Het doen van strategische en inhoudelijke aanbevelingen voor onze opdrachtgevers, zowel mondeling als in schrift.
 • Het creëren en produceren van content die geschikt is voor verschillende (online) kanalen.
 • Het bedenken, uitvoeren en managen van verschillende campagnes

Daarnaast ondersteun je ons team met backoffice werkzaamheden; Van het schrijven van projectvoorstellen, tot het uitsturen van facturen. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het opzetten en bijhouden van onze eigen communicatiekanalen, zoals de website, de nieuwsbrief en de socials.

Maar bovenal pak je alles aan wat ‘er die dag op je bordje ligt’. Je raakt niet snel ergens ontmoedigd door, en bent nergens vies van. Hard werken is voor jou een tweede natuur!

Je werkt bij ons altijd aan meerdere projecten tegelijk; sommige van deze projecten zijn voor onze opdrachtgevers; andere zijn onze eigen bedrijfsconcepten. Binnen deze projecten ga je met thema’s aan de slag als;

 • Het ontwerpen en ontwikkelen van platforms waarop user engagement middels innovatieve toepassingen geoptimaliseerd wordt.
 • Het bedenken, ontwerpen en uitvoeren van (crowdfunding)campagnes
 • Uitvoeren van incubator- en acceleratieprogramma’s voor social impact.

Als je ervaring hebt met de volgende apps, tools en methodes – is dat mooi meegenomen. Ken je ze nog niet – is dat ook geen probleem, mits je een snelle leerling bent.

 • Microsoft Office (goede kennis van Excel is een pré)
 • WordPress
 • Typeform / Qualtrics
 • Projectmanagement tools (Dropbox, Trello, Github, Notion)
 • Social media tools (Ad managers, OBI4WAN/Coosto, Hootsuite)

Wat we jou bieden

Naast een inspirerende en innoverende werkomgeving, waarbij je deel uitmaakt van een jong team, bieden we jou het volgende voor je werkzaamheden;

 • Een uitdagende baan voor 3 – 5 dagen per week
 • Een marktconform salaris, waarbij we rekening houden met je opgedane ervaring
 • Een vrijdagmiddagborrel met andere jonge, creatieve bedrijven
 • Ruimte om eigen projecten en initiatieven met een sociale insteek te ontwikkelen

Laat je sollicitatie achter

Word jij net zo enthousiast als wij van het ontwikkelen van digitale concepten? Stuur een mailtje naar remi@bureaubox.nl, met jouw motivatie, CV en (digitale) portfolio. We nodigen je graag uit om een keertje kennis met ons te komen maken in de fabriek!

Remi Huigen remi@bureaubox.nl

Remi is een echte reclamemaker is hart en nieren. Hij heeft het vermogen om abstracte problemen om te zetten in concrete en creatieve concepten, om zo jouw verhaal te vertellen. Het liefste zet Remi zijn talenten in voor een groenere wereld. Daarom heeft hij in 2017 Stichting The GreenBox in het leven geroepen.

Als Remi niet aan het werk is, zit hij het liefste samen met zijn kat Nynke bij de openhaard, met een goed glas Schotse whisky en een oude plaat van Otis.

Geen reacties

Laat een bericht achter

%d bloggers liken dit: